Frosta warzywa na patelnię wok mix 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Mieszanka, Warzywa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Warzywa 83 % (marchew, marchew żółta, fasola Romano, papryka czerwona), woda, grzyby mun, sos sojowy 2 % (woda, soja, pszenica, sól), zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, kandyzowany imbir 0,5 % (imbir, woda, cukier), sól, sambal oelek (woda, koncentrat pomidorowy, sól, papryka mielona, ocet spirytusowy, chili, pieprz kajeński), czosnek, trawa cytrynowa, skrobia ryżowa, chili, skrobia ziemniaczana. Produkt może zawierać skorupiaki, jaja, ryby, mleko, seler, gorczycę, mięczaki. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Producent: | FRoSTAUlica i numer: Witebska 63Kod pocztowy i miasto: 85-778 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Patelnia: Na patelnię wlej 1-2 łyżki oleju. Wrzuć zamrożone warzywa i smaż na średnim ogniu przez7 minut, od czasu do czasu mieszając. Mikrofalówka: Do odpowiedniego naczynia wrzuć zamrożone warzywa. Dodaj 1 łyżkę oleju. Podgrzewaj pod przykryciem przy mocy 600 W przez 11 minut. Przed podaniem dokładnie wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 154 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,91 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |