Frosta warzywa na patelnię italian style mix 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Mieszanka, Warzywa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Warzywa 94 %, (cukinia, marchew, brokuł, marchew żółta, papryka czerwona), woda, sól, oliwa z oliwek 0,5 %, czosnek, bazylia 0,3 %, oregano 0,3 %, pieprz czarny. Produkt może zawierać gluten, skorupiaki, jaja, ryby, soję, mleko, seler, gorczycę, mięczaki. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Producent: | FRoSTAUlica i numer: Witebska 63Kod pocztowy i miasto: 85-778 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Patelnia: Na patelnię wlej 1-2 łyżki oliwy z oliwek lub oleju. Wrzuć zamrożone warzywa i smaż na średnim ogniu przez7 minut, od czasu do czasu mieszając. Mikrofalówka: Do odpowiedniego naczynia wrzuć zamrożone warzywa. Dodaj 1 łyżkę oleju. Podgrzewaj pod przykryciem przy mocy 600 W przez11 minut. Przed podaniem dokładnie wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 131 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,74 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |