Opis szczegółowy
Polmlek Breakfast to gęsta, owocowa przekąska, która dzięki dodatkowi płatków owsianych gwarantuje uczucie sytości.
Dzięki poręcznej formie, możesz zabrać i zjeść gdzie chcesz
Idealny dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia.
Zawiera soki tłoczone, bez dodatku cukru. Czysta etykieta-bez sztucznych barwników i konserwantów.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Zawartość netto | 300 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Sok jabłkowy (46%), przecier bananowy (20%), przecier jabłkowy (15%), sok ananasowy z zagęszczonego soku ananasowego (15%), mleczko kokosowe (3%), płatki owsiane (1%), witamina c (kwas l-askorbinowy). |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fortuna sp. z o.o. ulica i numer: ul. hoża 51 kod pocztowy i miasto: 00-681 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 238 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 12 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |