Opis szczegółowy
Ananas (19,9%) - kiwi (16,5%) - szpinak (9%) 250 ml Smaki Victorii
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Kiwi |
| Działanie | Odżywcze |
| Składniki | Przecier bananowy (20 %), sok ananasowy z soku zagęszczonego i przecieru (19,9 %), sok winogronowy z soku zagęszczonego (17 %), przecier z kiwi (16,5%), sok pomarańczowy z soku zagęszczonego (10 %), sok ze szpinaku z soku zagęszczonego (9 %), sok z ogórka z soku zagęszczonego (6 %), sok z limonki z soku zagęszczonego (1,5 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, barwniki: kompleks miedziowy chlorofili i chlorofilin, kurkumina. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: victoria cymes sp. z o.o. ulica i numer: kołobrzeska 43 kod pocztowy i miasto: 78-600 wałcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 208 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 208 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |