Opis szczegółowy
Element tuszki kaczej stanowiącej zespół wszystkich mięśni piersiowych wraz ze skórą.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kaczka |
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Filet z piersi kaczki bez kości ze skórą |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kraj chowu | Polska |
| Kraj uboju | Polska |
| Numer zakładu ubojowego | Pl 30183901 we |
| Kraj rozbioru mięsa | Polska |
| Numer zakładu rozbioru mięsa | Pl 30183901 we |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,35 - 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ami spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: stara droga 1 kod pocztowy i miasto: 63-510 mikstat pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Nalez spożyć po obróbce cieplnej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |