Opis szczegółowy
Filety - płat mięsa z ryby oddzielony od pozostałych części anatomicznych ryby cięciem wykonanym równolegle do kręgosłupa z jednej strony ryby, bez pasa barkowego, płetw, żeber i błony otrzewnej. Pomimo staranności i restrykcyjnej kontroli produkt może zawierać ości.
Parametry produktu
| Składniki | Miruna nowozelandzka filety bez skóry |
| Gatunek ryby | Miruna |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Filety |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Zawartość netto | 6,8 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Południowo-zachodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Filet |
| Część ryby | Filet |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki denne rozpornicowe |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Macruronaus novaezelandiae |
| Typ | Na wagę |
| Waga jednostkowa brutto | 7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nord capital sp z o.o. ulica i numer: pucka 4 kod pocztowy i miasto: 84-123 połchowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Miruna nowozelandzka filety bez skóry, mrożone shp |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 g |