Opis szczegółowy
Żelki o smaku owocowym, w kształcie "emotek".
Parametry produktu
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 175 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, żelatyna wieprzowa, zagęszczony sok gruszkowy, kwas: kwas cytrynowy; barwniki spożywcze (wyciąg z marchwi, jabłka, jagód, rzodkwi, czarnej porzeczki, dyni, krokosza barwierskiego, melasy, spiruliny), naturalny aromat, olej kokosowy, substancje glazurujące: wosk carnauba, wosk pszczeli biały i żółty. może zawierać mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eco-consulting quality standards sp. z o.o. ulica i numer: tarnawa 1 kod pocztowy i miasto: 43-426 iskrzyczyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 329 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1399 kJ |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 47,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 75,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |