AS. OSTRYGI KRIJN NO 0
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
AS. OSTRYGI KRIJN NO 0
Parametry produktu
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Crassostrea gigas |
|---|---|
| Składniki | Ostrygi |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Obróbka termiczna | surowa |
| Typ | Paczkowany |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Stopień obrania | W skorupie |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Zawartość netto | 180 g |
| Liczba sztuk w kilogramie | 6 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|