Opis szczegółowy
Dużo białka, dużo energii, dużo przyjemności: nasz High Protein Pudding jest wyjątkowo kremowy i super czekoladowy. Jest nie tylko wspaniały, ale i wyjątkowy. Ponieważ obiecujemy: 20 gramów białka na kubek, bez dodatku cukrów, bez laktozy. Po prostu pyszny smak. Spróbuj teraz!
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | Mleko odtłuszczone, białka mleka 8.0%, śmietanka, kakao w proszku 1.7%, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające (e407, e 466), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 0.2%, laktaza, aromat, substancje słodzące (e950, e955). zawiera występujące cukry. bez dodatku cukrów. 20g białka w kubku. bez laktozy* (*laktoza <0,01g / 100g). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ehrmann polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 405 kod pocztowy i miasto: 02-801 warszawa pl |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 76 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 319 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera surowce GMO | Tak |