Opis szczegółowy
Żelki BLUBLO Jeżynki 80 g
Parametry produktu
| Rodzaj | Z posypką |
| Smak | Jeżyna |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, woda, żelatyna wieprzowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentrat soku malinowego (0,5%) w proszku, stabilizatory: sorbitole; witamina c (kwas l- askorbinowy), barwniki: karmin, indygotyna; spirulina, ekstrakt z krokosza barwierskiego, aromaty, substancje glazurujące: wosk carnauba. produkt może zawierać orzeszki arachidowe. pochodzenie składników: ue i spoza ue. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurobrand sp. z o. o. ulica i numer: płochocińska 111/114 kod pocztowy i miasto: 03-044 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 357 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1519 kJ |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,15 g |
| Cukry | 73 g |
| Zawartość węglowodanów | 84 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4,5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C (%RWS) | 25 %RWS |
| Witamina C | 80 mg/100g |