E. Wedel Baryłki o smaku likierów Soplica® w czekoladzie deserowej 200g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Baryłki o smaku likierów Soplica to połączenie dwóch kultowych marek o długoletniej tradycji. Wedlowska czekolada oraz gęste nadzienie o smaku Wiśni, Porzeczki i Pigwy to gwarancja przyjemności i delektowania się wyrazistością smaków. Dzięki unikalnej recepturze i idealnie dobranym składnikom możesz cieszyć się smakiem inspirowanym Twoimi ulubionymi likierami Soplica w wyjątkowych Baryłkach od Wedla.
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
|---|---|
| Smak | Wiśniowy, Czarna porzeczka, Czekoladowy, Pigwa |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z alkoholem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada deserowa 50 % (Cukier, Miazga kakaowa, Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz mleczny, Emulgator: lecytyny sojowe, Aromat), Syrop glukozowy, Cukier, Alkohol etylowy (4 %), Koncentrat soku z wiśni, Koncentrat soku z pigwy, Koncentrat soku z czarnej porzeczki, Koncentrat soku cytrynowego, Aromaty, Regulator kwasowości (kwas cytrynowy). Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 45 %. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, mleko, zboża (gluten), jaja. Produkt zawiera alkohol – nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lotte Wedel Sp. z o.o. Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30 Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 422 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1770 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|