Vobro Cherry Passion 98g X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Czekoladki nadziewane wiśnią w alkoholu
Parametry produktu
| Smak | Wiśniowy |
|---|---|
| Dodatki | Z alkoholem, Z czekoladą ciemną |
| Zawartość netto | 98 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada 63% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz MLECZNY, emulgatory: lecytyny (z SOI) i E 476, aromat], cukier, wiśnia w alkoholu 12,5% (wiśnia, alkohol etylowy 24%, woda), syrop glukozowy, alkohol etylowy 1%, zagęszczony sok wiśniowy, substancja zagęszczająca: agar, aromat. Czekolada - masa kakaowa minimum 43%. PRODUKT MOŻE ZAWIERAĆ ORZESZKI ARACHIDOWE, ORZECHY LASKOWE I MIGDAŁY. Produkt zawiera alkohol. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Vobro sp. z o.o. sp.k. Ulica i numer: Podgórna 78 Kod pocztowy i miasto: 87-300 Brodnica PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 433 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1813 kJ |
| Wielkość porcji | 28 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian, E406 Agar |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca, Emulgator |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Powierzchnia – gładka, błyszcząca, dopuszcza się sporadyczne zadrapania i pęknięcia; kształt –kuferek; barwa – brązowa; konsystencja – skorupki: jednolita, twarda, – nadzienia: mazista i właściwa dla owocu wiśni w alkoholu; przełom – owoc i nadzienie alkoholowe; smak –właściwy dla czekolady , wiśni i alkoholu |
|---|