Doniczka TUBO P 11 cm biała Prosperplast
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Doniczka TUBO P 11 cm biały PROSPERPLAST
Parametry produktu
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Doniczki |
| Kształt | Klasyczny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prosperplast 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: wilkowska 968 kod pocztowy i miasto: 43-378 rybarzowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Doniczka tubo p 11 cm biały prosperplast |
| Wymiary (SxWxG) | 108 x 109 x 108 mm |
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |