Klej Sekundowy Żel Technicqll 2g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jednoskładnikowy, bezbarwny o konsystencji żelu klej na bazie cyjanoakrylanu etylu sieciujący pod wpływem wilgoci. Dzięki dużej lepkości i właściwościom tiksotropowym nie spływa z powierzchni pionowych i nie zostaje wchłonięty przez powierzchnie porowate. Klej charakteryzuje się wysoką adhezją oraz odpornością na obciążenia wibracyjne. Po sieciowaniu powstała spoina cechuje się elastycznością i pracą w zmiennej temperaturze od -55oC do +80oC.
Parametry produktu
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
|---|---|
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Zagrożenie | Tak |
| Rodzaj zagrożenia | H315 – działa drażniąco na skórę h319 – działa drażniąco na oczy h335 – może powodować podrażnienie dróg oddechowych |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH PARYS SP. Z O.O. Ulica i numer: Anny Walentynowicz 1 Kod pocztowy i miasto: 20-328 LUBLIN PL |
| Pojemność użytkowa | 2 ml |
| Czas schnięcia | 60 s |
| Temperatura aplikacji | 0 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | 2-cyjanoakrylan etylu |
| Gwarancja | 12 |