Danonki smak waniliowy Jogurt 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | I: mleko 81 %, cukier, woda, skrobia, koncentrat białek mleka, skrobia modyfikowana, wapń, mleko odtłuszczone w proszku, aromat, aromaty waniliowe, żywe kultury bakterii jogurtowych, witamina d. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 70 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Producent: | danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 486 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć do 6 godzin po wyjęciu z lodówki. delikatnie pougniataj opakowanie przed otwarciem. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 61 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 333 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 258 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Witaminy
| Wapń | 180 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 23 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 25 %RWS |
| Witamina D | 1,25 μg/100g |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | B |