Monte top cup Zott 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Składniki | "MLEKO (44%), ŚMIETANKA, draże kakaowe w otoczce cukrowej (14,3%) [cukier, tłuszcz kakaowy (14,5%)*, SERWATKA w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (5,5%)*, MLEKO w proszku pełne, emulgator: lecytyny, substancje glazurujące: guma arabska, wosk carnauba, wosk pszczeli biały, koncentrat alg,; barwniki: E 100E 101, E 120, E 160a, E 163, E 171], cukier, skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,7%), zmielone ORZECHY LASKOWE (0,5%), czekolada w proszku (0,4%), substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego; regulator kwasowości: cytryniany wapnia, aromat. *w drażach" |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 70 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Producent: | Zott Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 464 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 224 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 934 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,7 g |
| Cukry | 22,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 24,2 g |