Danone ale pitny brzoskwinia-marakuja 270 g + 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Pitny |
|---|---|
| Smak | Brzoskwiniowy, Marakuja |
| Składniki | Mleko 41 %, serwatka odtworzona (z mleka), woda, cukier, skrobia modyfikowana, przecier brzoskwiniowy 0,85%, sok z marakui zagęszczony 0,15%, aromat, barwnik: karoteny; żywe kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Pojemność | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Producent: | danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 25,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 137 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 289 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 579 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 12,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 28 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1,5 szt. |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |