Dancoal Grill jednorazowy
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Łatwy w obsłudze gotowy zestaw do grillowania. Nie wymaga użycia podpałki. o użycia w wielu miejscach na świeżym powietrzu. Zapewnia odpowiedni czas grillowania dla mniejszych porcji jedzenia.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 702,1 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 29,5 x 23,8 x 4,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dancoal sp. z o.o. ulica i numer: łozienica, ul. prosta 35 kod pocztowy i miasto: 72-100 goleniów pl |
| Kolor | Srebrny |
| Okres gwarancji | nie dotyczy |
| Rodzaj produktu | Grill jednorazowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 29,5 - 23,8 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Prostokątny |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal |
| Posiada | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |