Grill piknikowy jednorazowy Fire&Flame
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy spędzają aktywnie czas oraz dla tych, którzy chcą szybko przygotować grillowane potrawy. Grill jednorazowy to kompletny produkt gotowy do użycia – stojak, ruszt, węgiel nasycony podpałką spakowany w eleganckie opakowanie. Aby zacząć grillowanie wystarczy rozpakować grill postawić go na stojak i zapalić jedną zapałką lub zapalniczką.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 787,5 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 25 x 5,5 x 31,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grill-impex sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: sieluń 4a kod pocztowy i miasto: 06-231 młynarze pl |
| Kolor | Srebrny |
| Okres gwarancji | nie dotyczy |
| Rodzaj produktu | Grill jednorazowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 31,5 - 25 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Prostokątny |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal |
| Posiada | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |