Opis szczegółowy
Bochenek o kształcie prostopadłościanu, nadanym przez formę do wypieku, pokrojony na kromki, zapakowany w woreczek foliowy z nadrukiem, zamknięty z jednej strony klipsem. Skórka gładka, miękka, przylegająca do miękiszu o barwie złoto-brązowej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Krojony |
| Typ | Pszenny, Tostowy |
| Składniki | Mąka pszenna 58%, woda, zakwas pszenny chlebowy (woda, mąka pszenna), olej rzepakowy, cukier, drożdże, sól, mąka z bobu, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy; regulator kwasowości: octany sodu; alkohol etylowy. produkt może zawierać nasiona sezamu, mleko (łącznie z laktozą), orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 750 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dan cake polonia sp z o.o. ulica i numer: transportowców 15 kod pocztowy i miasto: 32-500 chrzanów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 20 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1154 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,4 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |