Opis szczegółowy
Papryczki miodowe nadziewane serkiem śmietankowym
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: żółte papryczki miodowe marynowane 40 % (papryka, cukier, kwas: kwas octowy), ser twarogowy 32 % (mleko, skrobia, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury bakterii fermentacji mlekowej), olej rzepakowy, zielona papryka peperoni 4 %, oliwki czarne 4 % (oliwki, sól, kwas: kwas mlekowy; stabilizator: glukonian żelazawy), sól, ocet spirytusowy, kwas: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. oliwki mogą zawierać pestki lub ich fragmenty. |
| Typ (antipasti) | warzywa nadziewane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zmk delikates sp. z o.o. ulica i numer: drewnickiego 1 kod pocztowy i miasto: 63-400 ostrów wielkopolski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 290 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Maroko |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 172 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 715 kJ |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11,8 g |
| Cukry | 8,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |