Crispy Natural Jabłko suszone o smaku dzikiej róży i liczi 50g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Jabłko o smaku dzikiej róży i liczi, naturalnie słodkie, bez dodatku cukrów, tworzone z pasją w rodzinnej firmie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Suszone |
|---|---|
| Smak | Dzika róża |
| Zawartość netto | 50 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Jabłka, zagęszczony sok z dzikiej róży, zagęszczony sok z liczi, naturalny aromat. |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: crispy natural sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: łódzka 145a kod pocztowy i miasto: 62-800 kalisz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 358 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1514 kJ |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość błonnika | 13,2 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 80,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|