Apetyt na indyka, Indyk w galarecie z warzywami 400g.
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Nasza galaretka z delikatnymi kawałkami szynki z indyka to produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających smakoszach. Zanurzone kawałki szynki z indyka w klarownej galarecie wieprzowej, wzbogacone dodatkiem warzyw, zachwycają subtelnym aromatem i zwartą konsystencją. Idealna propozycja do kanapek, wykwintnej przystawki lub element dekoracyjny półmisków.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Indyk |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Szynka z indyka 73%[mięso z indyka 50%,woda, skóry z indyka, sól spożywcza, skrobia, białko sojowe, substancja zagęszczająca (e407), glukoza, stabilizator (e451), maltodekstryna, białka mleka, błonnik bambusowy, przeciwutleniacz (e316), wzmacniacze smaku (e621, e627, e631), aromaty, substancja konserwująca (e250), aromat dymu wędzarniczego, ekstrakt drożdży], galareta wieprzowa 17% [woda, żelatyna wieprzowa, sól spożywcza, ocet spirytusowy, przyprawy (zawierają seler),ekstrakty przypraw, cukier, wzmacniacze smaku (e621, e635), aromaty (zawiera mleko), regulator kwasowości (e330)], warzywa w zmiennych proporcjach 10% [marchew, seler, pasternak, por]. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polskie mięso i wędliny łukosz sp. z o.o. ulica i numer: bielska 69 kod pocztowy i miasto: 43-520 chybie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 96 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 402 kJ |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |