Creme Brulee Docello 1,3 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Krem w proszku |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do gotowania |
| Składniki | Składniki: cukier, glukoza, skrobia, jaja w proszku, substancje zagęszczające (E407a, E407), aromaty, sól, barwnik (E100, E160c)). Może zawierać śladowe ilości orzechów, mleka, soi oraz glutenu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 1,3 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,39 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 211 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1653 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 874 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 81,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 91,1 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|