Costa Napój multiwitamina butelka aPet 1L
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Koktajl południowych owoców oraz kompleks witamin, to propozycja Costy na dobry początek każdego dnia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Smak | Pomarańczowy, Ananasowy, brzoskwiniowy, Jabłkowy |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Woda, soki z zagęszczonych soków i częściowo z zagęszczonych przecierów (20%)z: jabłek (12%), marchwi (2,6%), pomarańczy (1,8%), ananasów (0,9%), bananów, mango (0,5%), brzoskwiń, marakui, kiwi (0,1%), liczi (0,04%), gujawy, opuncji, limonek, papai; cukier, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, witaminy: witamina c, witamina a, witamina e, niacyna, kwas pantotenowy, witamina b6, witamina b1, witamina b12, kwas foliowy, biotyna, substancja słodząca: sukraloza,; aromat, barwnik - karoteny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | C, E, A, B1, niacyna, B6, kwas foliowy, B12, kwas pantotenowy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 115 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. ewentualny osad jest naturalny i nie stanowi wady. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 14 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 60 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 7,5 %RWS |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,2 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,0825 mg/100ml |
| Tiamina (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Witamina A | 80 μg/100ml |
| Witamina A (%RWS) | 10 %RWS |
| Witamina B12 | 0,1875 μg/100ml |
| Witamina E | 0,9 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 3,75 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 15,0 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,105 mg/100ml |
| Witamina C | 32 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|