Cordt's goleń jagnięca z kością bez skóry mrożona. nzl ok. 1,5 kg
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Jagnięcina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Goleń |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Składniki | Goleń jagnięca z kością |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,4 - 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |