Cin&Cin Free Cabernet Sauvignon 0,75L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bazą CIN&CIN FREE Cabernet Sauvignon jest szczepowe wino Cabernet Sauvignon z południa Europy. Alkohol usunięto w nim w procesie próżniowej destylacji, w której odparowuje wyłącznie alkohol. Pozwala to zachować wszystkie aromaty i smaki wina.
Do CIN&CIN FREE Cabernet Sauvignon pasować będą makarony z mięsnym sosem, pizza i przekąski. Ma ono rubinowy kolor, pachnie owocami leśnymi, porzeczką i ciemną czekoladą. Jego głęboki smak wzbogacają delikatne taniny - ma więc charakter klasycznego Cabernet Sauvignon i jednocześnie jest lekkie, świeże i bez alkoholu.
Sugestie kulinarne: makarony z sosami mięsnymi i pomidorowymi, pizza, wędliny i lekkie przekąski mięsne, wieprzowina
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Serwowanie | Przystawki, Makarony |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 92 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 92 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,8 g |