'Cydr Miłosławski półwytrawny 500 ml butelka zwrotna X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cydr Miłosławski półwytrawny to doskonały napój alkoholowy stworzony
z polskich jabłek. Nie poprawiamy natury, dlatego Cydr Miłosławski smakuje
tak dobrze. Szanujac tradycje produkcji najwyższej jakości cydru,
wytwarzamy go bez żadnych sztucznych dodatków, w procesie
fermentacji, według starannie opracowanej receptury.
Parametry produktu
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
| Całkowity okres przydatności do spożycia (od daty produkcji) | 1080 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 16 °C |
| Pojemność | 500 ml |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Browar Fortuna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Ulica i numer: Wrzesińska 24 Kod pocztowy i miasto: 62-320 Miłosław PL |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
|---|---|
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Wielkość porcji | 500 ml |