Ciastka duńskie maślane 200g Bisquini
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
CIASTKA DUŃSKIE MAŚLANE
Parametry produktu
| Zawartość netto | 200 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Składniki | Ciastka duńskie maślane składniki: mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny (olej palmowy, olej rzepakowy), masło (mleko) 9%, wiórki kokosowe, sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan amonu), naturalny aromat, naturalny aromat waniliowy. produkt może również zawierać soję i orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rakpol - dystrybucja s p. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-067 rakoniewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 470 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1966 kJ |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |