Opis szczegółowy
Dostępne w torebkach, pyszne mleczne smaki: waniliowy, czekoladowo-waniliowy, uzupełnione o bestsellerowy smak – truskawkowo-śmietankowy.
Parametry produktu
| Smak | Mleczny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 120 g |
| Składniki | Składniki (dla lizaków o smaku truskawkowo-śmietankowym) : syrop glukozowy, cukier, filtrat serwatki, puree owocowe (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi) (3%), mleko pełne w proszku (2%), tłuszcz kakaowy, koncentrat (z buraka ćwikłowego), aromaty. składniki (dla lizaków o smaku kakaowo-waniliowym, waniliowym): syrop glukozowy, cukier, filtrat serwatki, mleko pełne w proszku (2%), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, aromaty, koncentraty (z krokosza barwierskiego, z cytryny). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 187 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 387 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1642 kJ |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 75 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |