Canada Dry 24x330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Unikalny napój ze słonecznym posmakiem imbiru. Idealny i wyrafinowany od 1870 roku. Jako klasyczny napój lub składnik wytrawnego drinka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Imbirowy |
| Działanie | Chłodzące |
| Składniki | Woda; cukier; dwutlenek węgla; kwas: kwas cytrynowy; aromat imbiru z innymi aromatami; barwnik – karmel amoniakalno-siarczynowy; substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancje słodzące: acesulfam k, aspartam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: orangina schweppes polska ulica i numer: al. wyścigowa 6 kod pocztowy i miasto: 02-681 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 21,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 27 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 115 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 379 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 24 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |