Bułeczki w styl bawarski w kształcie koników morskich, orkiszowe BIO 90 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wypiek z dwóch rodzajów zbóż daje przyjemnie chrupiącą skórkę i miękki środek. Orkisz wnosi nutę orzechową i naturalny błonnik. Małe kształty zachęcają do samodzielnego jedzenia.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu.
Składniki
mąka ORKISZOWA* 47%, mąka PSZENNA* 47%, olej rzepakowy*, ekstrakt słodu JĘCZMIENNEGO*, drożdże*, sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), regulator kwasowości (wodorotlenek sodu).* składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
ZAWIERA GLUTEN. ZAWIERA ORKISZ. JĘCZMIEŃ I PSZENICĘ.
Możliwe alergeny
MOŻE ZAWIERAĆ JAJA I POCHODNE JAJ. MLEKO I PRODUKTY POCHODNE (ŁĄCZNIE Z LAKTOZĄ). ORZECHY (MIGDAŁY. ORZECHY LASKOWE). NASIONA SEZAMU I PRODUKTY POCHODNE.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1854 kJ / 441 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 68 g |
| Cukry | 1.3 g |
| Błonnik | 3.8 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 1.1 g |