Bolsius Dyfuzor zapachowy 60ml True Scents GRANAT
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ciesz się długotrwałym zapachem dzięki pałeczkom zapachowym True Scents Pomegranate. Przemyślana konstrukcja butelki zapewnia idealne umieszczenie trzech pałeczek zapachowych. W połączeniu ze zoptymalizowaną wegańską formułą, te pałeczki zapachowe roztaczają swój zachwycający zapach nawet przez 6 tygodni. Kompozycja Pomegranate to prawdziwa owocowa uczta: bardzo słodka i soczysta. To radosny zapach, który wprowadzi lato do Twojego wnętrza. Stworzone przy użyciu technologii CleanScent gwarantujemy najczystsze doświadczenie zapachowe i najczystsze uwolnienie zapachu.
Parametry produktu
| Zapach | Granat |
|---|---|
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Stosowanie | W pomieszczeniach |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/48/0/1448070.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07), Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Wysoce łatwopalna ciecz i pary. działa drażniąco na oczy. chronić przed dziećmi. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu, nie palić. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z miejscowymi/regionalnymi/krajowymi/międzynarodowymi przepisami. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bolsius sp. z o.o. ulica i numer: zalesie małe 1 kod pocztowy i miasto: 63-740 kobylin pl |
| Zawartość nominalna | 60 ml |
| Skład | Alcohol, linalool, allyl caproate, ethyl methylphenylglycidate |
| Trwałość produktu od daty produkcji | 36 mies. |
| Krótki opis marketingowy | Bolsius true scents - patyczki zapachowe - granat - 60 ml |
| Czas uwalniania zapachu | 6 tygodni (tydzień) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |