Opis szczegółowy
KREM Z CIASTEM KADAYIF I CZEKOLADĄ
Świetnie sprawdzi się on jako dodatek do wyśmienitych ciast i różnego rodzaju smakołyków.
Parametry produktu
| Składniki | Oleje roślinne (słonecznikowy, palmowy), pistacje, cukier trzcinowy, cukier, ciasto kadayif 10 % (mąka pszenna, skrobia kukurydziana, sól, woda), odtłuszczone mleko w proszku, czekolada 6 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyna (z soi); naturalny aromat), mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (mleko), koncentrat (kurkumy, spiruliny), emulgator: lecytyny (ze słonecznika). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 297 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 560 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2334 kJ |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość błonnika | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |