Opis szczegółowy
Cześć, jestem Bob – Ślimak, który przygotowuje zdrowe przekąski!
Poznaj moje pyszne, owocowe smakołyki w wygodnych i ciekawych formach: możesz je pić, gryźć, rozwijać i dodawać do potraw.
Miej je zawsze pod ręką – w szkole, w pracy, w podróży czy na spacerze.
Bez dodatku cukru, konserwantów i sztucznych barwników. 100% owoców!
Gotowi na owocową przygodę? Zapraszam!
Bob Snail Żelki owocowe Jabłko Malina to szybka i zdrowa przekąska w zabawnej formie. W składzie znajdziecie 100% owoców — i nic więcej! Są uwielbiane przez dzieci i dorosłych – bo pysznie smakują, mają ciekawe kształty i są idealne do dzielenia się - gdziekolwiek jesteś! Podaruj sobie chwilę owocowej przyjemności i rozkoszuj się smakiem soczystych, letnich malin i jabłek.
● Czysty skład – 100% owoców
Żelki owocowe Bob Snail mają w 100% naturalny skład. To tylko jabłka, maliny — i nic więcej! Przygotowane bez dodatku cukru, konserwantów, barwników i glutenu. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych słodyczy.
● Zabawny kształt
Żelki owocowe to nie tylko pyszna przekąska. Dzięki ciekawym kształtom rozwijają wyobraźnię, dostarczając owocowej radości na co dzień. To sprawia, że dzieci jeszcze chętniej po nie sięgają!
● Zdrowa przekąska na każdą okazję
Żelki owocowe Bob Snail są idealnym dodatkiem do śniadaniówki. Dzięki wygodnemu opakowaniu, zmieszczą się w plecaku, a nawet w kieszeni! Miej je zawsze pod ręką i wypróbuj jako szybką przekąskę – w szkole, pracy, podróży, na spacerze, przed lub po treningu.
● Odpowiednie dla wegan
Żelki owocowe Bob Snail zawierają tylko owoce, dlatego są odpowiednie dla wegan.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 40 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Produkt o bardzo niskiej zawartości glutenu | 1 |
| Składniki | Jabłko - 80% maliny - 20% |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bob snail polska sp. z o. o. ulica i numer: domaniewska 37/2.43 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 385 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 280 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1180 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 236 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość błonnika | 17 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |