Żelki Chupa Chups Pinkis o smaku truskawkowym 90 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Z posypką |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | syrop glukozowy, cukier, żelatyna, sok truskawkowy (3%), kwas (kwas cytrynowy), substancja żelująca (pektyny), aromat, koncentraty ( z marchwi, z krokosza barwierskiego, z rzodkwi, z czarnej porzeczki). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Producent: | Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Krakowiaków 50Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 336 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 26 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1429 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 111 kJ |
| Wielkość porcji | 7,8 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 11 szt. |