Białko z pestek dyni, 61% białka bez dodatku cukru, bezglutenowe BIO 200 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalne białko z pestek dyni o wysokiej zawartości 61% białka. Wegańskie, bezglutenowe i bez dodatku cukru. Bogate w żelazo, magnez i cynk. Doskonałe do smoothie, musli, pieczywa i potraw wysokobiałkowych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
białko z pestek dyni* w proszku (98%), sól. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych. nasion sezamu i orzechów.
Informacje o produkcie
Marka: DRAGON SUPERFOODS
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,21 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1628 kJ / 388 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.5 g |
| Węglowodany | 2.9 g |
| Cukry | 2.3 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 60 g |
| Sól | 2.5 g |