Białko roślinne mielone bez soi, wegańskie, bezglutenowe BIO 200 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wysokiej jakości roślinne źródło białka uzyskane z grochu. Produkt stanowi doskonałe uzupełnienie diety wegańskiej i bezglutenowej, wspierając regenerację i rozwój mięśni. Idealny jako dodatek do kotletów, sosów, dań głównych lub smoothie białkowych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
koncentrat białka grochu* (Pisum sativum) (100%). *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości glutenu. orzechów i nasion sezamu.
Informacje o produkcie
Marka: DRAGON SUPERFOODS
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,21 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1545 kJ / 369 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 16 g |
| Cukry | 3.5 g |
| Błonnik | 17 g |
| Białko | 55 g |
| Sól | g |