Opis szczegółowy
Maszyna do cukierków dino i księżniczka, 2 różne wzory, wypełniona twardymi cukierkami o smaku owocowym.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 30 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Składniki | Cukierki twarde o smaku owocowym. składniki: glukoza, maltodekstryna, cukier, substancja przeciwzbrylająca (e470b), syrop glukozowy, aromat, substancja glazurująca (e903), barwniki (e162, e160a, e141, e133). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 376 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1573 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 76 g |
| Zawartość węglowodanów | 90 g |