Opis szczegółowy
Ser z przerostem szlachetnej niebieskiej pleśni. Podaje się na desce serowej, doskonały jako zakąska na kanapkach lub tartinkach koktajlowych. Świetny do sałatek, farszów, sosów, zapiekanek, past serowych. Najlepsze wina półwytrawne, biały burgund. Produkowany z mleka krowiego pasteryzowanego. Zawiera 50% tłuszczu w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Dorblu |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka, kultury bakterii mlekowych, kultury pleśniowe |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 328 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 337 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1396 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |