Bebiko Junior 5 NUTRIflor Expert Mleko dla przedszkolaka 600 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ mleka | W proszku |
|---|---|
| Zawartość netto | 600 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku (26 %), oleje roślinne (sojowy, słonecznikowy, kokosowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, maltodekstryna, galaktooligosacharydy z mleka (5,5 %), wapń, potas, fruktooligosacharydy (0,4 %), magnez, sód, witamina c, emulgator (lecytyny z soi), inozytol, żelazo, aromat mleczny, cynk, kwas pantotenowy, witamina e, przeciwutleniacz (palmitynian l-askorbylu), niacyna, ryboflawina, tiamina, witamina a, witamina b6, jod, kwas foliowy, witamina k, witamina d, biotyna, witamina b12 |
| Smak | Mleczny |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Producent: | NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | powyżej 3. roku życia, odżywcza formuła na bazie mleka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 55,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 231,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,54 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Witaminy
| Fosfor | 54,0 mg/100ml |
|---|---|
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,56 mg/100ml |
| Magnez | 8,0 mg/100ml |
| Magnez (%RWS) | 10 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,21 mg/100ml |
| Potas | 83,0 mg/100ml |
| Potas (%RWS) | 8 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,2 mg/100ml |
| Ryboflawina (%RWS) | 29 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 24 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,11 mg/100ml |
| Wapń | 99,0 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 18 %RWS |
| Witamina A | 57,0 μg/100ml |
| Witamina B12 | 0,14 μg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 37 %RWS |
| Witamina E | 1,2 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 2,3 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 23 %RWS |
| Chlor | 42,0 mg/100ml |
| Chlor (%RWS) | 8 %RWS |
| Cynk | 0,33 mg/100ml |
| Fosfor (%RWS) | 10 %RWS |
| Jod | 17,0 μg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 7,7 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,054 mg/100ml |
| Witamina C | 14,0 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 31 %RWS |
| Witamina D | 2,62 μg/100ml |
| Witamina K | 4,7 μg/100ml |
| Żelazo | 1,4 mg/100ml |
| Żelazo (%RWS) | 18 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |