Opis szczegółowy
BeRAW Kids Choco Batonik Truskawka 25g
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Truskawkowy |
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Daktyle, czekolada mleczna 18 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z rzepaku), aromat]; syrop owsiany, wiórki kokosowe, tłuszcz shea, chrupki ryżowe (mąka ryżowa, cukier, mąka słodowa jęczmienna, sól); mąka ryżowa, witamina a, magnez, cynk, selen, truskawka liofilizowana w proszku 2 %, zagęszczony sok truskawkowy 1,7 %, aromaty. produkt może zawierać: orzeszki arachidowe, orzechy, soję, jaja oraz nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 756 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witaminy A, magnezu, selenu i cynku |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 437 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 109 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1828 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 457 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość błonnika | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 100 %RWS |
| Magnez | 375 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 100 %RWS |
| Selen | 55 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 100 %RWS |
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Cynk | 10 mg/100g |
Inne informacje o zawartości