Opis szczegółowy
BeRAW Kids Choco Batonik Banan 25g
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Bananowy |
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Banany 31 %, czekolada mleczna 18 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z rzepaku); aromat]; daktyle, syrop owsiany, mąka ryżowa, kawałki karmelu [cukier, masło (z mleka), laktoza (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, sól, aromat, emulgator: lecytyny (z rzepaku)]; tłuszcz shea, witamina a, magnez, cynk, selen, zagęszczony sok z cytryny, aromat. produkt może zawierać: orzeszki arachidowe, orzechy, soję, jaja oraz nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 756 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witaminy A, magnezu, selenu i cynku |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 407 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 102 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1710 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 428 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość błonnika | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 100 %RWS |
| Magnez | 375 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 100 %RWS |
| Selen | 55 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 100 %RWS |
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Cynk | 10 mg/100g |
Inne informacje o zawartości