Barszcz czerwony polska 5 l kuchnia polska
dodaj do przechowalni
0
Opis
Parametry
| Pojemność | 5 l (dm³) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Sok z kiszonych buraków (99%), czosnek, seler |
| Zawartość netto | 5 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 5,11 kg |
| Producent: | F.H.U. P.Patucha i Jagiełło Spółka JawnaUlica i numer: Darwina 16Kod pocztowy i miasto: 43-603 Jaworzno PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 7 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 31 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |