Opis szczegółowy
Bakuś Milk&Fun Jogurt o smaku waniliowym z żelkami
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Składniki: jogurt o smaku waniliowym 92,6 % (mleko, śmietanka, mleko zagęszczone odtłuszczone, cukier, aromat waniliowy z innymi aromatami, kultury bakterii jogurtowych); żelki owocowe 7,4 % [sok jabłkowy (z koncentratu), cukier, syrop glukozowy, sok z cytryny (z koncentratu), przecier jabłkowy, sok truskawkowy, substancja żelująca: pektyny; suszone jabłka, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; regulatory kwasowości: cytrynian tripotasowy; aromat, aromat cytrynowy, koncentrat rzodkiewki i marchwi, błonnik cytrusowy, koncentrat soku cytrynowego]. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 135 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 449 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 16,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 17,4 g |
Inne informacje o zawartości