Jogobella Owocowy Duet 180g mix
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogurt brzoskwiniowy/truskawkowy z dodatkiem ziaren i nasion
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | truskawkowy, Ananasowy, Mango, pomarańczowy, wiśniowy |
| Składniki | Jogurt wiśniowy: jogurt łagodny*, cukier, wiśnie (7,8 %), woda, sok wiśniowy z koncentratu (2,1 %), skrobia, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, naturalny aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 560kj/ 134kcal; tłuszcz: 7,4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,0 g; węglowodany: 13,1g, w tym cukry: 12,1 g; białko: 2,3 g; sól: 0,12 g. jogurt truskawkowy: jogurt łagodny*, cukier, truskawki (7,7 %), sok truskawkowy z koncentratu (2,2 %), skrobia, koncentrat soku z buraków ćwikłowych, naturalny aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 555kj/ 133kcal; tłuszcz: 7,4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,0 g; węglowodany: 12,9 g, w tym cukry: 11,8 g; białko: 2,3 g; sól: 0,12 g. jogurt z sokiem pomarańczowym i mango: jogurt łagodny*, cukier, sok pomarańczowy z koncentratu (7,8 %), woda, mango (2,2%), skrobia, koncentrat soku z dyni, koncentrat soku z marchwi, naturalny aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 557kj/ 133kcal; tłuszcz: 7,4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,0 g; węglowodany: 13 g, w tym cukry: 12 g; białko: 2,3 g; sól: 0,08 g. jogurt ananasowy: jogurt łagodny*, cukier, ananasy (5 %), przecier ananasowy z koncentratu (5%), skrobia, naturalny aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 567kj/ 136kcal; tłuszcz: 7,4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,0 g; węglowodany: 13,6 g, w tym cukry: 12,7 g; białko: 2,3 g; sól: 0,10 g. jogurt z sokiem pomarańczowym i mango: jogurt łagodny*, cukier, sok pomarańczowy z koncentratu (7,8 %), woda, mango (2,2%), skrobia, koncentrat soku z dyni, koncentrat soku z marchwi, naturalny aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 557kj/ 133kcal; tłuszcz: 7,4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,0 g; węglowodany: 13 g, w tym cukry: 12 g; białko: 2,3 g; sól: 0,08 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 134 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 560 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,4 g |
| Cukry | 12,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|