Opis szczegółowy
Cześć, jestem Bob – Ślimak, który przygotowuje zdrowe przekąski!
Poznaj moje pyszne, owocowe smakołyki w wygodnych i ciekawych formach: możesz je pić, gryźć, rozwijać i dodawać do potraw.
Miej je zawsze pod ręką – w szkole, w pracy, w podróży czy na spacerze.
Bez dodatku cukru, konserwantów i sztucznych barwników. 100% owoców!
Gotowi na owocową przygodę? Zapraszam!
Zestaw przekąsek "Małe pudełko Świąteczne" Bob Snail to szybka i zdrowa przekąska w prostej formie. W składzie znajdziecie 100% owoców — i nic więcej! Są uwielbiane przez dzieci i dorosłych – bo pysznie smakują, mają ciekawe kształty i są idealne do dzielenia się - gdziekolwiek jesteś! Podaruj sobie chwilę owocowej przyjemności i rozkoszuj się smakiem świeżych i soczystych owoców takich jak: jabłko, truskawki, gruszka a nawet tropikalne mango.
● Czysty skład – 100% owoców
Zestaw przekąsek "Małe pudełko Świąteczne" Bob Snail mają w 100% naturalny skład. To tylko owoce — i nic więcej! Przygotowane bez dodatku cukru, konserwantów, barwników i glutenu. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych słodyczy.
● Jeszcze więcej zabawy
Dzięki wzbogaceniu zestawu o kolekcjonerską zabawkę oraz pakiet zabawnych naklejek, osoba która otrzyma ten zestaw może dodatkowo poprzez zabawę dołączonymi gadżetami rozwijać wyobraźnię, dostarczając więcej owocowej radości na co dzień. To sprawia, że dzieci jeszcze chętniej sięgają po takie zestawy!
● Zdrowa przekąska na każdą okazję
Zestaw przekąsek "Małe pudełko Świąteczne" Bob Snail jest idealnym produktem na prezent.
● Odpowiednie dla wegan
Zestaw "Małe pudełko Świąteczne" Bob Snail zawiera tylko owoce, dlatego są odpowiednie dla wegan.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Produkt o bardzo niskiej zawartości glutenu | 1 |
| Składniki | Przekąska owocowa mango- jabłko: mango - 51% jabłko - 49% przekąska owocowa jabłko-truskawka: jabłko - 80% truskawki - 20% przekąska owocowa jabłko: jabłko - 100% przekąska owocowa jabłko-gruszka: jabłko - 70% gruszka - 30% |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bob snail polska sp. z o. o. ulica i numer: domaniewska 37/2.43 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 281 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1186 kJ |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość błonnika | 13 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |