Opis szczegółowy
ARIZONA Napój Green Tea z miodem i brzoskwinią 0,33l
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 0,33 l (dm³) |
| Smak | Zielona herbata, Miodowy, Brzoskwiniowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, cukier, 2% sok brzoskwiniowy z koncentratu, miód (0,28%), ekstrakt z zielonej herbaty (0,12%), aromat, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, kwas: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii; |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bevgroup sp. z o.o. ulica i numer: okólna 45 kod pocztowy i miasto: 05-270 marki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 89 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |