Opis szczegółowy
4MOVE VITAMIN WATER MAGNESIUM CITRUS FLAVOUR. Napój niegazowany o smaku cytrusowym z dodatkiem witamin (niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, kwas foliowy, biotyna, witamina B12) i składnika mineralnego (magnez). Pasteryzowany. Wyprodukowany z zagęszczonego soku (zawartość soku min. 20 %). Zawiera substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 556 ml |
| Smak | Cytrusowy |
| Działanie | Witaminizujące |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20 %), cytrynian magnezu, kwas: kwas cytrynowy; naturalny aromat cytrusowy, naturalny aromat cytrynowy z innymi naturalnymi aromatami, substancje słodzące: aspartam, acesulfam k; witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina b6, kwas foliowy, biotyna, witamina b12; stabilizator: estry glicerolu i żywicy roślinnej; naturalny aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 10 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 44 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 88 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2,78 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 9 %RWS |
| Magnez | 33,7 mg/100ml |
| Magnez (%RWS) | 9 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,44 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 9 %RWS |
| Witamina B12 | 0,22 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 4,5 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 9 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 18 μg/100ml |
| Kwas foliowy (%RWS) | 9 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,13 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 9 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera substancję słodzącą, zawiera źródło fenyloalaniny |
| Zawiera aromaty | Tak |