'wódka Dzika Kaczka 40% 1000ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wódka Dzika Kaczka to krystalicznie czysta wódka o wyjątkowo łagodnym smaku.
Zawdzięcza go jednemu z najważniejszych składników, czyli czystemu spirytusowi
o mocy 99,9%. Dzika kaczka poddawana jest 3-krotnej filtracji. W pierwszej kolejnej
filtracji, w pierwszej kolejności filtrowana jest przez węgiel, następnie przechodzi
przez filtr platynowy oraz filtr z kryształów górskich. Tak właśnie osiągamy
niezwykle delikatny smak wódki Dzika Kaczka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | Klasyczne |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 1000 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BZK Alco SA Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |